Sklep internetowy dwakroki.com to rozbudowana aplikcja internetowa, która pozwala na prowadzenie sprzedaży przedmiotów i usług w internecie. Składa ona się z dwóch głównych modułów - samego sklepu internetowego widocznego po stronie klienta oraz panelu administracyjnego dostępnego po zalogowaniu się, który pozwala na sprawne zarządzanie sklepem internetowym.

Szata graficzna sklepu

Aplikacja sklepu internetowego po stronie klienta może być opatrzona dowolną szatą graficzną.

Szata graficzna sklepu tworzona jest indywidualnie dla każdego Klienta -  nie korzystamy z gotowych rozwiązań (szablonów, template'ów). Szata graficzna jest oddzielona od warstwy merytorycznej (w tym od asortymentu sklepu) co pozwala okresowo uaktualniać szatę graficzną bez potrzeby modyfikowania treści czy oferty. Wszelkie dane konfiguracyjne łącznie z danymi o produktach przechowywane są w bazie danych mySQL. Sam silnik sklepu działa w oparciu o PHP i mySQL.

 

Funkcje sklepu internetowego

Sklep ma bardzo bogatą funkcjonalność w podstawowej wersji, ale jeśli jest taka potrzeba to można go rozszerzyć o dowolną ilość nowych funkcji.

Liczba produktów jakie właściciel sklepu może umieścić na jego stronach jest teoretycznie nieograniczona. Limituje ją jedynie wydajność serwera plików i bazy danych. Obecnie kilka naszych sklepów ma asortymenty w ilości przekraczającej nawet 23000 pozycji i wydajność jest identyczna jak dla sklepu o kilku pozycjach asortymentowych.

 

Zarządzanie sklepem

Samo zarządzanie sklepem prowadzone jest przez jego właściciela lub osobę bądź grupę osób odpowiedzialnych za prowadzenie sklepu. Odbywa sie to poprzez wygodny w użyciu panel administracyjny. Dostępny on jest z poziomu przeglądarki internetowej. To w nim definiuje się kategorie i podkategorie produktowe oraz wprowadza nowe produkty, ich opisy i zdjęcia. W panelu także śledzimy składane zamówienia. Możemy także określać stany zamówień - np. oznaczyć zamówienie jako zrealizowane lub do wysyłki. Dodatkowo znajduje się tam dużo narzędzi pomocnych przy szacowaniu najbardziej dochodowych produktów, najlepszych klientów czy też statystyk odwiedzin całego sklepu i każdego produktu z osobna.

 

Demonstracyjny sklep internetowy

Aby zapoznać się z funkcjonalnością sklepu internetowego, zapraszamy do odwiedzenia prezentacji na stronie: demo.sklepyinternetowe2kroki.com

Jeśli są Państwo zainteresowani stworzeniem sklepu internetowego zapraszam także do przeczytania strony dotyczącej procesu zamawiania sklepu

Chcesz zacząć współpracę?