CMS

CMS (Content Management System) to projekt systemu, który pozwoli Państwu na zarządzanie zawartością informacyjną serwisu internetowego lub portalu, nie wymagający specjalistycznej wiedzy z zakresu programowania i tworzenia stron WWW. Jest to system mający maksymalizować łatwość zarządzania i przetwarzania informacji.

Proponujemy system CMS wszystkim firmom, gdzie zmiany oferty oraz cen występują bardzo często i muszą być realizowane w jak najkrótszym czasie. Możliwość szybkiej aktualizacji zawartości strony to jedna z ważniejszych właściwości CMS. W przeciwieństwie do pozostałych technik projektowania stron, nie będą Państwo musieli zatrudniać dodatkowych pracowników opiekujących się stroną www, gdyż zarządzanie można wykonywać samodzielnie. Przyjazny i miły dla oka interfejs umożliwia szybkie, bezpieczne i łatwe uaktualnianie treści.

Zamawiając u nas wykonanie strony w technologii CMS otrzymają Państwo do dyspozycji strony administracyjne, na które wejście odbywa się poprzez przeglądarkę internetową. Tam specjalistyczne formularze pozwolą na wprowadzenie nowych informacji lub aktualizację już istniejących, dla wyznaczonych działów serwisu. Skalowalna architektura umożliwia łatwą rozbudowę o nowe elementy, dowolnie poszerzające jego funkcjonalność.

 

Oto niektóre z funkcji naszego systemu CMS:

  • możliwość błyskawicznego zmiany wyglądu serwisu
  • oddzielenie sposobu formatowania od treści - treść jest przechowywana i zarządzana oddzielnie od powiązanej z nią formy prezentacji
  • zarządzanie zasobami (administrator)
  • mechanizmy służące do zarządzania wyglądem i strukturą portalu, modułowość
  • podział użytkowników na role ze względu na wykonywane zadania i udostępnione im funkcje systemu (poziomy dostępu)
  • mechanizmy bezpieczeństwa i autoryzacji (m.in. logowanie, autowylogowanie, poziomy dostępu)
  • otwarta architektura systemu (możliwość dodawania do serwisu modułów i bloków rozszerzających funkcjonalność serwisu)
  • skalowalność, możliwość rozbudowy systemu